Muslim Library

همسران پاک پیامبر و فلسفه تعدد آنها

 • همسران پاک پیامبر و فلسفه تعدد آنها

  مادران پاکیزه مؤمنان، آنانی که بعد از وفات رسول خدا در خانه آن حضرت بودند، همگی‌شان آموزگاران، مربیان، مصلحان و مفتیان برای زنان و مردان امت اسلامی در همه موضوعات زنانگی و احکام شرعی و آداب زناشویی و دستورات نبوی بودند، و خود نمونه‌های شایسته‌ای در خوبی و نیکی و احسان بودند، همچنان که رسول خدا نمونه کامل و برجسته و خوش‌اخلاق در معاشرت با همسران خود بود این کتاب سیرت ان انسانهای فرشته صفت را بیان می دارد.

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/316322

  Download:

Facebook Twitter Google+ Pinterest Reddit StumbleUpon Linkedin Tumblr Google Bookmarks Email

Random books

 • استدلال های باطل شیعه از قرآن و بیان بطلان آن

  در این کتاب، روشی نظری ریشه‌ای و تطبیقی به کار گرفته شده تا بدون هیچ گونه پیچیدگی و ابهام و جدل بی‌فایده، روشن گردد که از میان گروه‌های اهل قبله کدام یک بر حق واضح و آشکار قرار دارد و کدام یک بر باطل روشن و آشکار، تا بتوان از این راه به حقیقت رسید؛ حقیقتی که دیگر امکان ندارد دو نفر در آن اختلاف داشته باشند. و حقیقت دیگراین است که تمام اصولی که خاص شیعه است، به طور قطع هیچ کدام، دلیل و سندی از آیات محکم یا صریح کتاب خداوند ندارند. و هر آیه‌ای که به عنوان دلیلی بر هر یک از اصول خودشان، بدان استدلال و استناد نموده‌اند، امکان ندارد که به تنهایی بر مطلوب و مقصودشان دلالت کند مادام که به وسیله‌ي تفسیر علماء و روایات آن‌را توجیه نکنند. و این، شأن محکماتی نیست که خداوند متعال آن‌ها را به عنوان تنها اساسی که بدان رجوع می‌شود و به چیز دیگری ارجاع داده نمی‌شوند، توصیف نموده است.

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/263362

  Download:

 • سیرت خالد بن ولید رضی الله عنه

  كارنامه عملي حضرت خالد رضى الله عنه در تاريخ اسلام به كثرت يافت مي شود. تاريخ نويسان نوشته اند كه حضرت خالد رضى الله عنه در 125 جنگ كوچك و بزرگ شركت نمودند و در هيچ يكي از اين جنگها شكست نخورده اند. در عرب اين مقوله مشهور بوده است كه در جنگي كه خالد شركت داشته باشد شكست ناپذير است

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/287852

  Download:

 • فاطمه در پندارها

  این کتاب در مورد غلو برخی فرقه ها در مورد فاطمه رضی الله عنها بررسی می کند.

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/371683

  Download:

 • دعا و درمان با کتاب و سنت

  درمان با کلام الله متعال و دعاهایی که از رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم روایت شده بهترین طریقه علاج امراض روحی و روانی می باشد نویسنده درمورد این کتاب می فرماید: این خلاصه‌ای از کتابم «الذکر والدعاء والعلاج بالرُّقی» می‌باشد که بخش دعای آنرا مختصر نمودم، تا بهره‌گیری از آن آسان گردد و دعاها و نکته‌های سودمند به آن اضافه نمودم

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/255837

  Download:

 • موضع‌ گيری و اعتقاد شيعه نسبت به قرآن

  هرکس بخواهد عقیده‌ي شیعه نسبت به قرآن را با یقین بداند و در مورد آن بحث و تحقيق نماید، باید به کتاب‌ها و منابع و مراجع آن‌ها در تفسیر و حدیث مراجعه کند، تا در حکم كردن منصف و در نتیجه‌گیری عادل باشد؛ زیرا محور عقاید و اعتمادشان در اختلاف با ديگران بر آن منابع و مراجع است، و فقط با روایاتی که به گفته‌ي خودشان از پیشوایان معصوم نسل علی رضي الله عنه که از راه‌های مخصوص و اسنادهای ویژه‌ي دروغين خود روایت کرده‌اند، از دیگر فرقه‌های مسلمان جدا می‌شوند.

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/320555

  Download:

Select language