Muslim Library

احادیثی در فضایل خلفای راشدین

 • احادیثی در فضایل خلفای راشدین

  صفحات تاریخ اسلام به مشیت الله تعالی بگونه ای رقم زده شد که بعد از وفات رسول الله، بهترین اصحاب او به خلافت برسند تا از اسلام نوپا در قبال اعداء الله و رسولش دفاع کنند و ایادی این معاندین را قطع نمایند. خلفای راشدین المهدیین در انجام این وظیفه خوش درخشیدند و علاوه بر جهاد با اعداء داخلی از مرتدین و مدعیان کذاب رسالت، توانستند ملک خبیث صاحب آن یدی که رساله رسول الله را پاره کرده بود را بر باد دهند و مردم مملکت فارس را از این یوغ ظلم و جور آزاد و رها سازند و تعالیم الهی اسلام را بر آنان عرضه دارند تا هر کس که خواهد از شرک مجوسی دست کشد و بر توحید اسلامی مشرف شود. و همین خلفای راشدین المهدیین بودند که در زمان خلافت آنان و به امرشان هیمنه روم فرو ریخت و همانان مسلمین را برای اسقاط بنیان حکومتها و حکام ظالم، متحد و جمع کردند تا ندای اسلام بر أسماع خلق عالم برسد تا بر آنان اختیار دیگری بنام اسلام در سعادت دنیوی و اخروی مهیا گردد.

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/316329

  Download:

Facebook Twitter Google+ Pinterest Reddit StumbleUpon Linkedin Tumblr Google Bookmarks Email

Random books

 • بهائیت فرزند ناخلف مذهب رفض

  نحله بهائیت، و دیگر فرقه‌های گمراه قدیم و حدیث که ستیز با اسلام را هدف اصلی حرکت‌های خود قرار داده اند، کماکان به دلیل غفلت مسلمانان سهل‌انگاری حکام و سکوت علماء در گوشه و کنار زمین منتشر می‌باشند. از خطرناک‌ترین بازوهای مخرب فرقه‌های باطنی در عصر ما، فرقه بهائیت است که در بین مسلمان ایران، عراق، و کشورهای خلیج منتشر شده است، عقیده این فرقه که می‌توان آن را یکی از محرف‌ترین عقائد موجود در میان فرقه‌های باطنی خواند، منشعب شده از خزعبلات، موضوعات، و مجعولاتی است که بانی آن روافض و یا بهتر بگوئیم مذهب شیعه می‌باشند

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/288305

  Download:

 • حقیقت زندگی حسین شهید

  وقتی از حسین یاد می‌کنيم نمی‌توانيم واقعه‌ی کربلا را نادیده بگیريم اما بر این باوريم که تاریخ حسین رضی الله عنه را اگر فقط در واقعه‌ی کربلا خلاصه کنیم، در حق حسین و تاریخ ایشان ستم شده است، حسینی را که ما می خواهیم بشناسیم حسین آل و اصحاب و حسین تربیت نبوی و علوی است. او صحابی بزرگواری است که هم از شرافت صحبت و هم از افتخار قرابت برخوردار است. ما در این کتاب سعی داریم حقیقت زندگی حسین رضی الله عنه از ولادت تا شهادت را با استناد به مصادر موثق تاریخی خدمت شما تقدیم کنیم.

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/357496

  Download:

 • گره های کور در مذهب شیعه

  سلاح عقل و سپر دانش در تمام عرصه ها بعد از توفیق خداوند از انسان حمایت می کند، منطق و برهان و استدلال و حلاجی یافته های دینی و فرهنگی همچنان راه را فراسوی آینده بروی بشر می گشاید، چشم انداز رشد و ترقی و سعادت برای اینگونه انسانها تیره و تار نیست، این قبیل انسانها چنان توانا و نیرومند هستند که تمام لحظات زندگی برایشان تفکر و اندیشه و پیشرفت و پیروزی است، شکست نمی شناسند، به شکست فکر نمی کنند، از موانعی که قطعا بر سر راهشان وجود دارد، ترس و واهمه ندارند.

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/275429

  Download:

 • حجاب

  خواهر مسلمان! آنهايي كه به نام آزادي و دموكراسي مي‌خواهند عزت و كرامت و حرمت اسلامي‌ات را پايمال نمايند و تو را به كوچه و خيابان بكشند، دلسوز و خواهان آزادي‌ات نيستند بلكه مي‌خواهند جامعة اسلامي را به فساد بكشند.

  Translators: عبدالقادر ترشابی

  Publisher: سایت عقیده http://www.aqeedeh.com

  Source: http://www.islamhouse.com/p/291287

  Download:

 • حالات مردم درروشنائي توحيد

  حالات مردم درروشنائي توحيد

  Translators: محمد يوسف طالقاني

  Source: http://www.islamhouse.com/p/2265

  Download:

Select language